Yerel Seçimler Öncesi Son Meclis Toplantısı Yapıldı

TAVŞANLI BELEDİYE MECLİSİ 31 MART SEÇİMLERİ ÖNCESİNDE SON TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ. BAŞKAN MUSTAFA GÜLER, MECLİS ÜYELERİNE TEKER TEKER TEŞEKKÜR EDEREK EŞLERİYLE BERABER KENDİLERİNE HEDİYE TAKDİM ETTİ.

2014 yılında yapılan Yerel Seçimler sonrasında oluşan Belediye Meclisi son toplantısını Göbel Termal Tesisleri’nde gerçekleştirdi. 12 gündem maddesiyle bir araya gelen meclis üyeleri toplantı sonrasında bir birine sarılarak helallik istedi.
Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, meclis üyelerine teker teker teşekkür ederek eşleriyle birlikte kendilerine hediyeler takdim etti. Başkan Mustafa Güler “İyisiyle kötüsüyle 5 yılı birlikte tamamlamanın, ilçemiz adına önemli kararlar almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Belediye Başkanı olarak ben üzerimde bir hak varsa helal ediyorum, sizlerden de helallik istiyorum. Çocuklarımız ileride Tavşanlı için benim babam çok değerli kararlar aldı diyecektir. Onlara güzel, yaşanabilir bir Tavşanlı için çalıştık. Önümüzde 31 Mart seçimleri var. Ben dahil yeni 5 yıllık dönemde burada olacak veya olmayacak arkadaşlarımız var. Tavşanlı halkının iradesi neyi gösterecek hep birlikte 1 Nisan’da öğreneceğiz. Allah hepinize yaşam boyu mutluluk ve sağlık versin. Emekleriniz için hepinize Tavşanlı halkı adına teşekkür ediyorum” dedi
Meclis üyeleri de bir birlerine sarılarak başarılar diledi. Belediye Meclisinin son toplantısı hep birlikte hatıra fotoğrafı çekilerek son buldu.