Vali Toraman’a Hayırlı Olsun Ziyareti

BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER VE BERABERİNDEKİ HEYET; CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN İMZASIYLA YAYINLANAN VALİLER KARARNAMESİNE GÖRE KÜTAHYA’YA ATANAN VE GÖREVİNE BAŞLAYAN VALİ ÖMER TORAMANI ZİYARET ETTİ.

Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, Kuruçay Belediye Başkanı Erhan Demiray, Tepecik Belediye Başkanı Adnan Korkmaz, AK Parti Tavşanlı İlçe Başkanı Nejat Tülek, Belediye Başkan Yardımcıları Ali Özden, Mehmet Atabay ve Mehmet Ali Akar Kütahya’da görevine başlayan Vali Ömer Toraman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Vali Toraman’a Kütahya’daki yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Güler, günün anısına hediye takdim etti.

– BAŞKAN GÜLER VALİ TORAMAN’A İLÇEDE YÜRÜTÜLEN PROJELERE İLİŞKİN BİLGİLER VERDİ.
Ziyarette Vali Toraman’a Tavşanlı’da Belediye ve devlet eliyle yürütülen çalışmalara ilişkin bilgiler veren Belediye Başkanı Mustafa Güler, “Sayın Valimiz Ömer Toraman’a hayırlı olsun dileklerimizi ileterek ilçemizde sürdürdüğümüz büyük ve kapsamlı projeler olan OSB, İçme Suyu, Bedesten, Göbel Termal ve Ada Mesireliği gibi hususlarda bilgilendirme yaptık. Hükümetimizin bakanlarıyla olan diyaloglarımız ve bilgi akışındaki dayanışmanın önemini anlattık. Sayın Valimiz Ömer Toraman’a yeni görevinde üstün başarılar diliyor, Kütahya’mız ve Tavşanlımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Vali Toraman da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Tavşanlılı heyete nezaketlerinden dolayı teşekkür etti.