Tavşanlılı Karatecilerden Gururlandıran Başarı

-MİNİKLER VE YILDIZLAR KATEGORİSİNDE TÜRKİYE 2.Sİ OLDULAR
YALOVA’DA DÜZENLENEN TÜRKİYE KARETE ŞAMPİYONASINA KATILAN TAVŞANLILI GENÇ SPORCULAR, TAKIM HALİNDE 2.LİK KUPASI ALARAK İLÇEYE DÖNDÜ. BAŞKAN MUSTAFA GÜLER BU BAŞARIDAN ÖTÜRÜ GENÇLERİ KUTLAYARAK KENDİLERİNİ ALTIN TAKARAK ÖDÜLLENDİRDİ.
Tavşanlı Karate Okulu’nun gençleri büyük bir başarıya imza attı. Geçtiğimiz günlerde Yalova’da düzenlenen Türkiye Şampiyonası’na antrenörleri Mustafa Oğulcan Alımcı tarafından hazırlanan İrem Sargın, Nimet Berra Karakuzu, Elizan Sağlam, Elif Naz Akdemir, Beril Nil Yüksek ve Asiye Irmak Atılgan, iki kategoride finale yükselerek 2.lik kupasını kazandı.
Minikler ve Yıldızlar kategorilerinde elde ettikleri başarı sonrası Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler’i makamında ziyaret eden gençler Yalova’daki heyecanlarını anlattı. Başkan Güler, genç sporcuları kutlayarak kendilerini altın takarak ödüllendirdi. Başkan Güler “Biz genlerimizin hem fiziksel hemde ruhsal olarak tam donanımlı yetişmesini istiyoruz. Çocuklarımızın başarılı bir hocaları var. Mustafa Oğulcan Alımcı nezdinde bu gençleri tebrik ediyor, başarılarının devam etmesini temenni ediyorum.” İfadelerini kullandı.
Genç sporcularda Başkan Mustafa Güler’e teşekkür ederek, gelecek yıllarda şampiyon olmak için çalışacaklarını söyledi