Step-Aerobik Kategorisinde Türkiye 8.si Oldular

ŞEHİT KÖKSAL ORTA OKULU’NUN GENÇ VE YETENEKLİ ATLETLERİ MANİSA’DA 71 OKUL ARASINDAN 8. OLARAK İLÇEYE DÖNDÜ. BAŞKAN MUSTAFA GÜLER GENÇLERİ, ÖĞRETMENLERİNİ VE AİLELERİNİ TEBRİK ETTİ.

Subaşı olarak bilinen Şehit Köksal Kaşaltı Ortaokul’nun öğrenci ve beden eğitimi öğretmenleri çeşitli kategorilerdeki sportif etkinliklerde gösterdikleri performans ile dikkatleri üzerine çekiyor. Tavşanlı Belediyesinin de desteklediği yarışmalarda birisi olan Step-Aerobik kategorisinde genç atletler Manisa ilinde düzenlene n Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi ve ilçemizi temsil etti.
Yıl boyu süregelen Okullar arası Türkiye Şampiyonası’na toplam 71 okul katıldı. Bu yarışmada büyük şehirlerin okullarını geride bırakarak 14.200 puanla 8. olan Tavşanlılı gençler Belediye Başkanı Mustafa Güler’i makamında ziyaret etti.
Okul Müdürü Ali Kaçar, öğretmen ve antrenör Emre ile Meltem Gencigör çiftinin de katıldığı ziyarette, Belediye Başkanı Mustafa Güler okulun spor alanındaki eksiklikleri giderme sözü verdi.
Başkan Güler “Yeni dönemde çocuklarımızın ihtiyaçlarına cevap vermek adına meclisimizde bir komisyon kurduk. Yıllardır futbol dışında farklı branşlara önem verilmesi gerektiğini söylüyoruz. Okulumuzun 9 kategoride 26 yarışmaya ve 220 öğrenciye spor imkanı sunduğunu öğrendik. Bu çalışma ve hocalarımızın özverili gayretleri örnek alınmalıdır. Çocuklarımızı ve ailelerini de en içten dileklerimle kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi
Okul Müdürü Ali Kaçar’da öğrencileri adına Başkan Mustafa Güler’e desteklerinden ötürü teşekkür etti.