Masal Dünyası Çocukların Gözdesi Olacak

TAVŞANLI BELEDİYESİ’NİN VİZYON PROJELERİ ARASINDA YER ALAN ADA MESİRELİĞİ’NDEKİ MASAL DÜNYASI İNŞAATINDA SONA GELİNDİ.

Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler’in büyük önem verdiği Ada Mesireliği’nde sürdürülen Masal Dünyası projesinde çevre düzenlemelerine start verildi.

İlk etapta süs havuzları,  yürüyüş yolları ve labirent yapılırken, 5 ana karakterde masal kahramanları monte edilmiş, 4200 mt2 alan 45 ışıklandırma armatürüyle ışıklandırılmıştı.

Fiber internet hattı ile ana elektrik hat çekme işlerinin de tamamlandığı projede belediye ekipleri çevre düzenlemelerini kısa sürede bitirerek alanın dahada güzel bir görünüme kavuşmasını sağlayacak.

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başkan Mustafa Güler “Ada mesireliği Tavşanlı ile barışacak diye çıktığımız yolda aldığımız mesafe ortadadır. Burada yaz aylarında pikniğe, nefes almaya gelen, Mübarek Ramazan ayında iftar yapmaya, vakit geçirmeye  gelen vatandaşlarımız memnuniyetini her zaman dile getirmektedir. Bizde projemizi her yıl oluşturduğumuz yatırım planlamasıyla geliştiriyoruz. Bilindiği üzere Buz Pateni Pisti ve Yaşam Merkezimizi hizmete aldık. Hemen yanında Trafik Pisti’ni inşa ettik. Bu iki yapıya entegre olan Masal Dünyası’nda da sona geliyoruz. Spor tesislerimizle birlikte alanı bir bütün olarak değerlendirdiğimizde halkımıza son derece güzel, stres atabilecekleri, çocuklarıyla hoş vakit geçirebilecekleri modern bir ortam oluşturduk. Tavşanlımıza hayırlı olsun” dedi