Kıck Boks’ta 3.’lük Madalyası

– ULUSLARARASI ŞAMPİYONADA İKİ AYRI BRANŞTA ÜÇÜNCÜLÜK ELDE EDEN GENÇ SPORCU MEHMET EREN ÇAKIR, BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER’E ZİYARETTE BULUNDU. GÜLER, BAŞARILI SPORCUYA ALTIN HEDİYE ETTİ.
Tavşanlılı sporcu Mehmet Eren Çakır, Antalya’da düzenlenen 6. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupası’nda iki ayrı branşta üçüncülük elde etti.
Antalya’nın Kemer ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri alınarak gençler ve büyükler kategorilerinde gerçekleştirilen organizasyona, 30 ülkeden bini aşkın sporcu katıldı.
Turnuvadan 2 adet madalya ile dönerek ilçemize gurur yaşatan Mehmet Eren Çakır, bu sevincini Belediye Başkanı Mustafa Güler ile de paylaştı.
– BAŞKAN MUSTAFA GÜLER:
– GENÇLERİMİZİN BU BAŞARILARI BİZLERİ GURURLANDIRIYOR. BELEDİYE OLARAK DAİMA YANLARINDAYIZ…
Başkan Güler’i makamında ziyaret eden genç sporcu, turnuvada yaşadığı anılarını paylaştı.
Belediye Başkanı Mustafa Güler ise Mehmet Eren Çakır’ı tebrik ederek kendisine altın taktı.
Güler, “Memleketimizde yetişen sporcularımızın gittikleri müsabakalarda bu şekilde başarı elde etmelerinden dolayı gururluyuz. Tavşanlı Belediyesi olarak daima bu gençlerimizin yanındayız. Mehmet Eren de uluslararası düzeyde gerçekleştirilen bir şampiyonadan derece ile döndü. Kendisinin hedefi milli sporcu olmak. İnşallah bu yolda başarılı olur ve gönlünden geçen hedeflerine ulaşır” ifadelerini kullandı.