İHH’dan Başkan Güler’e Ziyaret

– 10 ARALIK’TA AYNI ANDA BİNLERCE YARDIM TIRI SURİYE’YE GÖNDERİLECEK.
– İHH HEYETİ, BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER’E KENDİLERİNE VERDİĞİ DESTEKTEN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDEREK, 10 ARALIK’TA YAPILACAK YARDIM KAMPANYASI HAKKIDA BİLGİLER VERDİ.

İHH İnsani Yardım Vakfı Kütahya Şube Başkanı Mustafa Yenipazar ve Başkan Yardımcısı Abdullah Atasever ile Tavşanlı Şube Başkanı İbrahim Vehbi Atabay, Belediye Başkanı Mustafa Güler’i makamında ziyaret etti.
İHH İnsani Yardım Vakfı’nın Kütahya ve Tavşanlı şubeleri başta olmak üzere faaliyetleri hakkında Başkan Güler’e bilgiler veren İHH heyeti, 10 Aralık’ta Suriye’ye göndermeyi planladıkları yardım tırları için de Güler’den destek istediler.
İHH Kütahya Şube Başkanı Mustafa Yenipazar ve Tavşanlı Şube Başkanı İbrahim Vehbi Atabay Başkan Güler’e, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü dolayısıyla Türkiye’den aynı anda binlerce yardım tırını Suriye’ye göndermek istediklerini söylediler.

– BAŞKAN MUSTAFA GÜLER:
– “BELEDİYE OLARAK STK’LARIN ÇALIŞMALARINI SON DERECE ÖNEMSİYORUZ.”
Belediye Başkanı Mustafa Güler de Tavşanlı Belediyesi olarak sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarını son derece önemsediklerini ifade ederek, her türlü desteğe hazır olduklarını dile getirdi.
Başkan Güler, düzenlenen yardım kampanyasında tarih olarak 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü’nü belirledikleri için heyeti tebrik ederek, “Uluslararası düzeyde bir farkındalık oluşturacağına inanıyorum. Bu etkinlik için sizleri gönülden kutluyorum. Bu yönde üzerimize düşeni yerine getirmeye hazırız” ifadelerini kullandı.