Hayırlı Hizmetler ve İlim Yayma Cemiyeti’nden Ziyaret

– BAŞKAN MUSTAFA GÜLER “GENÇLİK BENİM DERDİMDİR. ONLARI HİÇ BİR AYIRIM GÖZETMEDEN ÇOK İYİ YETİŞTİRMELİYİZ. STK’LARDA BU ANLAYIŞIN BİR PARÇASI OLMALIDIR. BU ÜLKENİN GELECEĞİ ONLARSA, BİZDE ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVİ EKSİKSİZ YAPMALIYIZ”

Hayırlı Hizmetler Vakfı Başkanı Ahmet Canatan ve İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Talha Kılınç, Belediye Başkanı Mustafa Güler’i makamında ziyaret etti. Vakıf ve Cemiyet yöneticileri yürüttükleri çalışmalar hususunda bilgi verirken, gençlik adına yapılan projeler konuşuldu. Belediye Başkanı Mustafa Güler, bu konuda çok hassas olduklarını ifade ederek, Tavşanlı’da ki tüm STK’ları belediye ile iş birliğine davet etti. Başkan Güler “Her zaman söylediğim bir konu var. Toplumu, özelliklede gençliği ondan bundan, öyle yada böyle diyerek ayırmadan kucaklamamız lazım. İlçe gençliği arasında birliği tesis etmemiz gerekiyor. Bunu yapacak olan güçler Tavşanlı’da faaliyet yürüten STK’lardır. Biz Belediye olarak sivil toplum kuruluşlarına yaptığımız çağırılarda, gelin projelerimize ortak olun dedik. Gençlik benim derdim. Onları bu ülkenin geleceği olarak görüyorsak elimizden gelenin en iyisini yaparak yol göstermeliyiz. Özellikle sorunlar yaşan gençlerimizle dertlenerek, onlara elimizi uzatarak bu toplumun bireyleri haline getirmeliyiz. Bu güne kadar Türkiye’nin tanınmış eğitimci, yazar, gazeteci, akademisyen bir çok düşünürünü Tavşanlı’ya getirdik. İstiyoruz ki STK’larda bunların bir parçası olsun” dedi

Hayırlı Hizmetler Vakfı Başkanı Ahmet Canatan ve İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Talha Kılınç, Belediye Başkanı Mustafa Güler’e gösterdiği ilgi ve nezaketten dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.