Göbel’e Beyaz Örtü Çok Yakıştı

BÖLGENİN EN BEĞENİLEN TERMAL TURİZM MERKEZLERİNDEN GÖBEL, KAR YAĞIŞIYLA BİRLİKTE DAHADA GÜZEL OLDU. ŞEHİR DIŞINDAN GELENLER  TATİL SÜRESİNİ UZATMANIN YOLLARINI ARIYOR.

Göbel Termal Tesisleri kar yağışının ardından her bir köşesinden insanlara huzur veren bir güzellik sunuyor. Tavşanlı Belediyesi’nin yatırımlarıyla bölgenin en iyi termal tesisleri arasında gösterilen Göbel’in misafirleri bugünlerde tatil süresini uzatmanın hesaplarını yapıyor.

Bu sabah uyandığında gördüğü manzara karşısında kendisini dışarıya atarak eş ve dostlarını whatsapp üzerinden görüntülü arayan Nuri Yördem “Bir süre İstanbul’u görmek istemiyorum. Burası muhteşem” diyerek memnuniyetini dile getirdi.

Belediye Başkanı Mustafa Güler’i tebrik eden Nuri Yördem uzun süredir böyle huzur verici bir tatil geçirmediğini dile getirerek şu ifadeleri kullandı; “Siirtli’yim ama uzun süredir İstanbul’da yaşıyorum. Bir tanıdığımızın tavsiyesiyle hafta sonu için Göbel’e geldik. Açıkçası böyle temiz ve huzur verici bir ortam beklemiyordum. Hele bu sabah pencereden baktığımda gördüğüm manzara karşısında ailecek kendimizi dışarıya attık. Kar yağınca bu tesis muhteşem bir güzelliğe büründü. Tatili uzatıyoruz. Bir hafta daha buradayız. İlgili personele ve buraya değer veren Belediye Başkanı Mustafa Güler beye ailem adına teşekkür ediyorum”