Genç Sporculardan Başkan Güler’e Ziyaret

3-4 AĞUSTOS TARİHLERİNDE SİMAV’DAKİ İLLER ARASI ZAFER KUPASI KİCK BOKS ŞAMPİYONASINDAN ALTIN MADALYA İLE DÖNEN GENÇ SPORCULAR BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

Tavşanlılı genç sporcular Nazmi Bayındır ve Ferdi Üzülmez, Simav’da gerçekleştirilen ve 11 ilden toplam 250 sporcunun katıldığı İller Arası Zafer Kupası Kick Boks Şampiyonası’ndan altın madalya ile döndü.
Kazandıkları madalyaları ile beraber Belediye Başkanı Mustafa Güler’i ziyaret eden genç sporcular sevinçlerini Başkan Güler ile paylaşarak kendilerine verdiği desteklerden ötürü teşekkür etti.
Gençlerin eğitim ve sportif olarak bu tür başarılar kazanmasından mutluluk duyduklarını söyleyen Belediye Başkanı Mustafa Güler, Belediye olarak sporun her branşına destek olmaya gayret ettiklerini söyledi.
Güler, “Gençlerimizi başta bağımlılıklardan, boş zaman geçirmekten ve kötü alışkanlıklardan korumak zorundayız. Bunun için üzerimize önemli görevler düşüyor. Bu gençlerimizi sosyal ve sportif alanlara yönlendirmeliyiz. Biz belediye olarak bu noktada ilçe amatör sporuna tam destek veriyoruz. Karakova’da uzun yıllar hizmet verecek tesisleşmeye gittik. Bu yönde ilçemizin önemli bir ihtiyacını karşılamış olduk. Ayrıca bireysel olarak şampiyonalara katılan genç sporcularımızın da daima yanındayız. Her türlü desteği veriyoruz. Bu gençlerimiz de bir vefa örneği sergileyerek, kazandıkları madalyalarla bize teşekkür ziyaretine geliyorlar. Tüm çabamız gelecek nesiller için” ifadelerini kullandı.
Ziyaretin sonunda Başkan Yardımcıları Naci Erarslan ve İsmail Aka da genç sporcuları tebrik etti.