Gelenek Bozulmadı, Başkan Güler’e 9. Ödül

 

BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER, ANKETLE BELİRLENEN YILIN YEREL YÖNETİCİLERİ KAPSAMINDA GELENEĞİ BOZMADI VE BU SENE DE “BEDESTEN PROJESİYLE” YİNE YILIN BAŞKANLARI ARASINA GİRDİ.

 Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi’nin bu sene 8.’sini düzenlediği Yılın Yerel Yöneticileri anketinde Tavşanlı Belediyesi inşaatı devam eden Bedesten Projesiyle ödül aldı.

Yılın Yerel Yöneticilerini belirlemek amacıyla düzenlenen anket sonucunda ilçenin  ekonomik dinamiklerine güç katacak Bedesten Belediye Başkanı Mustafa Güler’e ilçeler bazında 9. ödülünü kazandırdı.

 BAŞKAN GÜLER, GEÇEN YIL DA 2 ÖDÜL ALMIŞTI

Geçen yıl 2 ödül birden alan Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, Atık Su Arıtma Tesisi ve Sevgi Çarşısı projeleriyle bu ödüle layık görülmüştü. Büyükşehir, il ve ilçeler kategorilerinde yapılan değerlendirmelerde her yıl Tavşanlı Belediyesi’nin projeleri genel kabul görüyor. Başkan Güler, “Türkiye’nin dört bir yanından yerel yöneticilerin katıldığı bu platformlarda ilçemizi temsilen bulunmaktan gurur duyuyorum. Aldığımız ödülleri son derece önemsiyor, Tavşanlı’nın isminin bu ödüllerde geçmesinden de mutluluk duyuyorum” dedi.

Başkan Mustafa Güler ödülünü 18 Ocak Cuma günü Ankara’da düzenlenecek törende alacak.