Futsal Şampiyonları Belediye’de

–  GENÇ ERKEKLER FUTSAL TURNUVALARINDA İL ŞAMPİYONU OLARAK BİLECİK’TE YAPILACAK TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA KÜTAHYA’YI TEMSİL EDECEK OLAN ARSLANBEY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ, BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER’İ ZİYARET ETTİ.

Tavşanlı Arslanbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Genç Erkekler Futsal Takımı, il şampiyonu olarak Kütahya’yı temsil etmeye hak kazandı.
Başarılı sporcular, 6-7-8 Mart’ta Bilecik’te yapılacak Liselerarası Türkiye Şampiyonası’na hazırlanıyor.
Okul Müdür Yardımcısı Emel Çabuk ve Beden Eğitimi Öğretmeni Nergiz Erdem nezaretinde Tavşanlı Belediyesi’ni ziyaret eden genç sporcular, Belediye Başkanı Mustafa Güler ile makamında bir araya geldi.
Tavşanlı’da gençlerin eğitim ve sportif başarılar elde etmesinden dolayı her zaman gurur duyduklarını ifade eden Belediye Başkanı Mustafa Güler, “Tavşanlı Belediyesi olarak özellikle gençlerimize yönelik her türlü spor branşına destek veriyoruz” dedi.
Tavşanlı Arslanbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini futsal branşında gösterdikleri başarı dolayısıyla tebrik eden Başkan Güler, günün anısına kendilerine hediye takdim etti.