Çalışmalarımız Hız Kesmiyor…

ADA KÖPRÜSÜ ÖNÜNDE PEYZAJ ÇALIŞMASI    

Tavşanlı Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Ada Mesire Alanı’nda yoğun bir çalışma yürütüyor. Tarihi köprü önünde Emet yolu üzerindeki alanda peyzaj çalışması yapan ekiplerimiz bu alanı yemyeşil yapacak. Çalışmaların kısa sürede tamamlanacağı ve çim ekim işine başlanacağı bildirildi.

BUTİK OTEL’İN İNŞAATI HIZLA YÜKSELİYOR    

Göbel Termal Tesisleri’nde yapımına başlanan Butik Otel’de kaba inşaat hızla yükseliyor. Başkan Mustafa Güler’in talimatıyla hazırlanan projede yüklenici firma hızla işlerine devam ederken, inşaat alanında incelemelerde bulunan Başkan Güler “Göbel Termal Tesislerimizi bu yatırımla beraber daha farklı bir konuma yükselteceğiz. Halkımızın buraya olan talebi her geçen artmakta. Yaptığımız yatırımların meyvesini topluyoruz. Otelimiz; toplantı salonu, restoran ve havuzuyla 4 yıldız kapasiteli ve modern yapıda olacak ve inşallah otelimizi 2021’de faaliyete alacağız. Şimdiden Tavşanlı’mıza hayırlı olsun” dedi.

GÖBEL SOSYAL TESİSLERİNİN HİZMET ALANI GENİŞLİYOR    

Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler’in önem verdiği çalışmalar arasında yer alan sosyal tesislerin kalitesi her geçen gün artıyor. Meteoroloji Cafe’nin açılmasından sonra sıra Göbel’deki sosyal tesisin yeni yüzüyle hizmete açılmasına geldi.

2+1 konaklama alanlarının karşında inşa edilen yeni alan hem geniş bir mekana hemde açık alana sahip olacak. Mutfak kısmı genişletilecek olan Sosyal Tesis daha çok vatandaşımıza hizmet sunacak. Özellikle kahvaltı, ızgara ve atıştırmalık üzerine hizmet sunulan tesisin yeni hali Göbel’in ziyaretçileri tarafından da merakla bekleniyor. Ustalar fayans ve boya işlerine başladı.

TUNÇBİLEK YOLU TRAFİĞE AÇILDI  

Tavşanlı Belediyesi tarafından Tunçbilek Caddesi’nde geçen hafta başlatılan yol yapım çalışmaları tamamlandı. Sıcak asfalt atılan yol vatandaşlardan tam not aldı.