Bungalov Gençlik Merkezi’nde sona geldik

Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, Göbel Termal Turizm Merkezi’nde özellikle gençler için projelendirilen 22 adet Bungalov yapılaşmasından oluşan Gençlik Kampı’nın inşaat ve altyapı çalışmalarının tamamlandığını söyledi.
Güler şu aşamada; Su İşleri ve Bilgi İşlem Müdürlükleri tarafından sıcak ve soğuk su temini, ısınma sistemi, elektrik, internet, televizyon, telefon ve kamera sistemleri için hat döşeme çalışmalarının yürütüldüğünü kaydetti. Çalışmaların haftasonu itibariyle tamamlanması hedefleniyor. Daha sonra Fen İşleri ve Park Bahçeler müdürlükleri tarafından çevre düzenleme ve peyzaj çalışmaları gerçekleştirilecek.
Başkan Güler, “Gençlik ve Spor Bakanlığı’mızın desteğiyle hayata geçirdiğimiz proje ile gençlerin sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzını benimsemelerine katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Göbel Termal Turizm Merkezi’ndeki Bungalov Gençlik Kampı’nın tamamlanmasıyla birlikte, gençlerimizin kamplarını burada yaparak, doğayla iç içe güzel anılar biriktirebilecekleri bir ortamın oluşturulmasını hedefledik. Kamplarda yapılacak aktivitelerle gençlerimizin sosyal etkileşimlerini artırarak sağlıklı bir yaşam biçimine teşvik etmek istiyoruz. Gençlik ve Spor Bakanlığı’mıza ilçe halkım adına projemize verdiği desteklerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.