Belediye’de Geleneksel Bayramlaşma Töreni

KURBAN BAYRAMI SONRASI İLK MESAİ GÜNÜNDE BİR GELENEK HALİNE GELEN TAVŞANLI BELEDİYESİ BAYRAMLAŞMA TÖRENİ DESTEK HİZMETLERİ, PARK BAHÇELER VE BELEDİYE HİZMET BİNASINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler her bayram sonrası ilk mesai gününde geleneksel hale gelen bayramlaşma merasimi için sabah erken saatlerde işçi kadrosunda görev yapan personelin toplandığı Destek Hizmetleri Müdürlüğü ve Karakova’da bulunan Park Bahçeler Müdürlüğü’ne gitti. Ardından hizmet binasında bulunan personelle bayramlaştı.
Burada personelle tek tek bayramlaşan Başkan Mustafa Güler’e Başkan Yardımcıları Mehmet Atabay ile Mehmet Ali Akar da eşlik etti. Başkan Güler, ilçede düzenin sağlanması ve halkın rahat yaşam sürmesi adına önemli bir görev üstlendiklerini ifade ederek şunları söyledi; ” Ramazan ve Kurban bayramlarından sonra ilk mesaimize bayramlaşarak başlıyoruz. Bunu bir gelenek haline getirdik. Tüm personelimizin geçmiş Kurban Bayramını tebrik ediyorum. Bizler Tavşanlı Belediyesi olarak büyük bir aileyiz. Personelimiz de bir aile bilinciyle çalışmalı ve halkımıza en iyi hizmeti sunabilmek için özveriyle çalışmalıdır. Tek bir görevimiz var, oda ilçe halkına layıkıyla hizmet etmektir. Yapılan ve yapılacak çalışmalarımızda hepinize kolaylıklar diliyorum”