Bedesten’de Yeni Firmayla Sözleşme İmzalandı

TAVŞANLI’DA SON YILLARIN EN BÜYÜK YATIRIMLARINDAN BİRİ OLAN “BEDESTEN”DE İKMAL İHALESİ 17 NİSAN’DA GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİ. YAPILAN İNCELEMELERİN ARDINDAN İHALEYİ ALAN FİRMA İLE SÖZLEŞME İMZALANDI.

Tavşanlı’da şehrin ticari hayatına ivme kazandıracak olan Bedesten’de inşaat çalışmaları yüklenici firmanın tasfiye talebi dolayısıyla durmuştu. Bu gelişmenin ardından yaşanan yasal süreç, fesih işlemleri ve ihale sürecinin ardından projenin inşaatını üstlenen yeni firma belli oldu.
17 Nisan’da Belediye Meclis salonunda 3 firmanın katımıyla gerçekleştirilen ihalede en düşük fiyatı veren işletmenin dosyası incelenerek bugün sözleşme imzalandı. Firmanın sahipleri Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler’i makamında ziyaret ederek ihale sürecinin hayırlı olmasını temenni etti. Hazırlıklarını yapıldığı ve Ramazan Bayramı’nın ardından bölgede yoğun bir çalışma başlatacağı bildirildi.
Başkan Mustafa Güler’de bu inşaatı bir an önce bitirme konusunda kararlı olduklarının altını çizerek yüklenici firmaya ve çalışanlarına başarılar diledi.