Bayan Personelimizin Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun

TAVŞANLI BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER BELEDİYEDE GÖREV YAPAN BAYAN PERSONELE ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ.

Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü öncesinde belediye personeliyle bir araya geldi. Göbel Termal Tesisleri’nde bayan personelle yapılan kutlama programına Başkan Mustafa Güler’in eşi Birsen Güler’de katıldı.

Tavşanlı Belediyesi’nin diğer kamu kurumlarından daha özel ve ayrıcalıklı olduğuna vurgu yapan Başkan Güler “8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun. Biz kurum olarak sizlerin varlığıyla daha özel ve ayrıcalıklı olduğumuzu düşünüyorum. Hizmet alanında vatandaşlarımızla direkt etkileşim kurduğumuz kurumumuz sizin varlığıyla daha nitelikli hizmetler sunmaktadır. Ben kadınlar gününü 1 güne hapsedilmesini istemiyorum. İnancımız noktasında Cennet’in annelerin ayakları altında olduğuna inanıyoruz. Dolayısıyla anne olgusuyla 365 günün sizin gününüz olduğunu düşünüyorum. Hepinize göstermiş olduğunuz özveri ve fedakarlıktan dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Ayşe Ceyhan Düzgün ise günün anlamına hitaben kendi yazdığı bir şiiri seslendirerek, Başkan Mustafa Güler ile eşi Birsen Güler’e belediye personeli adına teşekkür etti.