Başkanımız Kızılcahamam’da Bakanlarla Görüştü

BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER, AK PARTİ’NİN KIZILCAHAMAM KAMPINA KATILDI. BURADA SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI MUSTAFA VARANK İLE GÖRÜŞEN BAŞKAN GÜLER, 12 MİLYON TL’LİK ATIK SU ARITMA TESİSİ VE 2. OSB ALANIYLA İLGİLİ MÜJDELİ HABERLER VERDİ

AK Parti’nin hafta sonu Kızılcahamam kampına katılan Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, Tavşanlı’nın sorunlarını ve taleplerini ilgili bakanlıklara iletti. İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile görüşen Başkan Mustafa Güler, 2. OSB alanıyla ilgili müjdeli haberler paylaştı.
Başkan Güler, sosyal medya hesabında şu ifadeleri kullandı; “28. İstişare toplantısının en güzel tarafı tüm bakanların orada bulunması ve belediye başkanlarına randevu vererek sorunları konuşmasıydı. Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank ile Tavşanlı Organize Sanayi Bölgesinin 2. etabının elektrik ihalesiyle Atık Su Arıtma Tesisi işini vede arazi teşviğinde iyileştirme yapılması talebinde bulunduk. Arazi teşviğinde Bakanlar Kurulu kararı gerektiğini belirten bakanımız, atık su arıtma tesisi için 12 milyon TL’lik maliyet ile ihalenin Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca yapılacağını, elektrik ihalesi ile ilgili de Genel Müdür ile görüşüp çözüm üreteceğinin bilğisini verdi. Bakanımız Mustafa Varank nezdinde hükümetimize ve Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ilçe halkım adına teşekkür ediyorum”