Başkanımız Aşevi’ni Ziyaret Etti

– İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARIN SOFRALARINA YILIN 365 GÜNÜ SICAK YEMEK PİŞİRİLEN AŞEVİ; KURBAN, PAY, KELLE VE DERİ BAĞIŞLARINI KABUL EDİYOR. BURADA GÖREV BAŞINDAKİ PERSONELİ ZİYARET EDEN BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER, ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ.
Tavşanlı Belediyesi her yıl olduğu gibi bu sene de bünyesindeki Aşevi için kurban, pay, deri ve kelle bağışlarını kabul ediyor. Belediye Başkanı Mustafa Güler, resmi bayramlaşma töreni ve ziyaretlerinin ardından Aşevi’ne giderek burada görev yapan personelle bayramlaştı ve yapılan yardımları inceledi.
– BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER:
– VATANDAŞLARIMIZA AŞEVİNE SAHİP ÇIKIYOR
Başkan Güler burada yaptığı açıklamada, ihtiyaç sahibi vatandaşlara sıcak yemek ikramının yapıldığı Aşevi’ne vatandaşların sahip çıktığına işaret ederek, “Halkımızın bu konuda güvenine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Burada ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın sofralarına sıcak yemek yapılıyor. Ve bu yemekler vatandaşlarımızdan aldığımız bu bağışlarla gerçekleştiriliyor. Belediyemizin önemli bir sosyal sorumluluk projesi olan Aşevi’miz nasıl sürekli ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanındaysa, Tavşanlı halkı da o derece Aşevimizin yanındadır. Ben yapılan tüm bu hayırların kabul olmasını diliyor, hayırsever halkımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.