Başkan Mustafa Güler, TOKİ sakinleriyle buluştu

Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, Ömerbey mahallesinde tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilen TOKİ konutlarının sakinleriyle bir araya geldi. 981 konutun tamamlanarak ailelerin taşınmasıyla muhteşem bir yaşam alanın oluştuğunu kaydeden Belediye Başkanı Mustafa Güler insanlarımıza yeni evleri, huzurlu yuvaları hayırlı olsun dedi.
Bu arada vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Belediye Başkanı Mustafa Güler, eksikleri giderecek olan firmanın sahibi ve ilgili kurumların yöneticileriyle görüştü. Eksiklikleri ve talepleri tek tek not alan Başkan Mustafa Güler, belediyenin sorumluluğunda olsun yada olmasın TOKİ konut alanın sıkıntılarıyla yakından ilgileneceğini kaydetti.
Toplantı sonunda Ömerbey sakinleri Başkan Mustafa Güler’e TOKİ inşaatının başlamasından bitimine gösterdiği ilgi ve alaka nedeniyle teşekkür etti.
Başkan Güler ise “Burası nefes alan, şehrin gürültüsünden uzak çok güzel bir yaşam alanı oldu. Sık sık size misafir olup çayınızı içmeye, yorgunluk atamaya geleceğim. Yeni inşaatlarda yükseliyor. İnşallah kısa zamanda tamamlanacak. Okul, sağlık ocağı, park gibi sosyal donatılarda yapılacak. İşte o zaman burası dahada gelişecek ve büyüyecek” diye konuştu