Başkan Mustafa Güler Hatay’da…

– BAŞKAN GÜLER AK PARTİ YEREL YÖNETİMLERDEN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET ÖZHASEKİ BAŞKANLIĞINDAKİ BELEDİYE BAŞKANLARI KOORDİNASYON TOPLANTISINA KATILDI.
Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, kardeş şehir Antakya’da temaslarını sürdürüyor. Dün Hatay’da; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar başkanlığındaki koordinasyon toplantısına katılan Başkan Güler daha sonra Bursa Büyükşehir Belediyesi Deprem Koordinasyon Merkezi’nde belediye başkanlarıyla bir araya gelmişti.
Başkan Güler bugün de AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki başkanlığındaki Hatay bölgesinde görevli belediye başkanları ile koordinasyon toplantısına iştirak etti.
Toplantıda Hatay’daki merkez ve ilçe belediye başkanları söz alarak bölgenin ihtiyaçları anlattılar.
Şu ana kadar Hatay bölgesinde gerçekleştirilen faaliyetlerin genel bir değerlendirilmesinin de yapıldığı koordinasyon toplantısında bundan sonraki süreçte yapılacak olan alt ve üst yapı çalışmaları masaya yatırıldı.
Ayrıca yaklaşan Ramazan ayı ile ilgili gerçekleştirilecek faaliyet ve çalışmalara ilişkin bölge bölge görevlendirmeler yapıldı.