Başkan Güler’in Ödülünü Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Akar Aldı

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği ve 1400 kişiyle anket çalışması yaparak belirlediği Yılın Başarılı Yerel Yöneticileri Ödül Töreni’nde Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler “Bedesten” projesiyle 9. kez bu ödüle layık görüldü.
Bu sene Ankara’nın Beypazarı ilçesinde gerçekleştirilen ödül töreninde Başkan Mustafa Güler’in ödülünü Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Akar, derginin Genel Yayın Yöneteni Mehmet Oğuz’un elinden aldı. Beypazarı Kültür Sarayı’ndaki törende Başkan Yardımcısı Akar’a Fen İşleri Müdürü Semih Çelikten’de eşlik etti.
Anadolu Yerel Yönetimler Dergisinin organizasyonu sayesinde Belediye Başkanlarını ve vekillerini Beypazarı’nda ağırlamaktan onur duyduklarını kaydeden Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, Tavşanlı’yı Ege’nin sempatik ilçeleri arasında gördüğünü ifade ederek Belediye Başkanı Mustafa Güler’e selamlarını iletti ve başarılarının devamını diledi. Başkan Kaplan, konuklarıyla yakından ilgilenerek Beypazarı’nın tarihi konaklarını gezdirdi ve bu mirasın gelecek nesillere aktarılmasını, turizm değerleriyle kent yaşamına kattığı artıları anlattı.