Başkan Güler’in Kütahya Mesaisi

 TAVŞANLI BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER VE BERABERİNDEKİ HEYET; DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. KAZIM UYSAL, SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. VURAL KAVUNCU, ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜ İBRAHİM ÇATLADAN, GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ FEYZULLAH GAYRET VE İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRÜ ORHAN ÖZÇALIK’I ZİYARET ETTİ.

Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, Belediye Başkan Yardımcıları Naci Erarslan ve İsmail Aka ile AK Parti İlçe Başkanı Bilal Kıyak Kütahya’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Başkan Güler ve beraberindeki heyet; yeni atanan Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kazım Uysal, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü İbrahim Çatladan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Gayret ve Kütahya İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Özçalık’ı makamlarında ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

– BELEDİYE-KAMU YATIRIMLARI KOORDİNELİ ŞEKİLDE HAYATA GEÇİYOR
Belediye Başkanı Mustafa Güler, samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde özellikle Tavşanlı’da hayata geçirilen ve yapılması planlanan projeler hakkında idarecilerle görüş alışverişinde bulundu.
Başkan Güler, Tavşanlı’nın gelecek 50 yılını planlayarak projeler hazırladıklarını ve son yıllarda gerek kamu gerekse belediye eliyle yürütülen çalışmalarla şehrin büyük ihtiyaçlarının karşılandığını söyledi.
Sorunların çözümü ve dev bütçeli yatırımların hayata geçirilmesinde güçlü bir merkezi hükümetin önemini vurgulayan Güler, Bakanlıklar ve bağlı il müdürleri ile üniversitelere ilçe halkı adına teşekkür etti.