Başkan Güler’den Aşevi Teşekkürü

İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARIN SOFRALARI İÇİN YIL BOYUNCA SICAK YEMEK PİŞİRİLEN AŞEVİ; KURBAN, PAY, KELLE VE DERİ YAPDIMLARINI KABUL EDİYOR. BURADA GÖREV BAŞINDAKİ PERSONELİ ZİYARET EDEN BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER, ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ.

Tavşanlı Belediyesi her yıl olduğu gibi bu sene de bünyesindeki Aşevi için kurban, pay, deri ve kelle bağışlarını kabul ediyor. Belediye Başkanı Mustafa Güler, resmi bayramlaşma töreni ve ziyaretlerinin ardından Aşevi’ne giderek burada görev yapan personelle bayramlaştı ve yapılan yardımları inceledi.
AK Parti İlçe Başkanı Bilal Kıyak, Belediye Başkan Yardımcıları Naci Eraslan ve İsmail Aka ile birlikte vatandaşların getirdikleri pay, kelle ve derilerin ayrıştırma ve saklama koşullarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Mustafa Güler, buradaki personele özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

– BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER:
– VATANDAŞLARIMIZA AŞEVİNE SAHİP ÇIKTIKLARI İÇİN ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM.
Başkan Güler burada yaptığı açıklamada, günde 500 kişiye sıcak yemek ikramının yapıldığı Aşevi’ne vatandaşların sahip çıktığına işaret ederek, “Burada ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın sofralarına sıcak yemek yapılıyor. Ve bu yemekler vatandaşlarımızdan aldığımız bu bağışlarla gerçekleştiriliyor. Belediyemizin önemli bir sosyal sorumluluk projesi olan Aşevi’miz nasıl sürekli ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanındaysa, Tavşanlı halkı da o derece Aşevi’mizin yanındadır. Ben yapılan tüm bu hayırların kabul olmasını diliyor, hayırsever halkımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.
Bu arada Belediye Aşevi’ne kurban payı, kelle ve deri vermek isteyen vatandaşlarımız 614 2655 nolu telefon ile adreslerini bildirmeleri sonrası görevli personellerimiz tarafından kurban payı ve kelleri ile derileri evlerinden alınıyor. Ayrıca isteyen vatandaşımız da Aşevimizin Ada Stadı karşısındaki hizmet binasına bağışlarını kendileri getirebiliyor.