Başkan Derin “Gençlerin fikirleri bizim için çok önemli”

-VATANDAŞLARIN HAYIRLI OLSUN TEBRİKLERİNİ KABUL EDEN TAVŞANLI BELEDİYE BAŞKANI ALİ KEMAL DERİN FEN LİSESİ SON SINIF ÖĞRENCİSİ REYYAN ÇELİK İLE SOHBET ETTİ. BAŞKAN DERİN, BAŞARILI ÖĞRENCİNİN GENÇLİK ADINA YAPILMASI GEREKENLER HAKKINDA DÜŞÜNDÜĞÜ TALEP VE ÖNERİLERİ DİKKATLE DİNLEDİ.

Tavşanlı Belediye Başkanı Ali Kemal Derin’e makamında hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Bu ziyaretler esnasında Tavşanlı 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi son sınıf öğrencisi Reyyan Çelik ile yaşanan diyalog Belediye Başkanı Ali Kemal Derin’in gençlerin fikir ve önerilerine verdiği önemi ortaya koydu.

Üniversite sınavına hazırlanan Reyyan Çelik, seçim sürecinde başkanlık makamına seçilen siyasetçi kim olursa olsun bu sohbeti daha önceden planladığını anlattı. Ajandasının sayfalarını açarak seçim sürecinde Tavşanlı gençliğinin ihtiyaçlarını tespit edip, bazı önerilerde bulunmaya karar verdiğini söyleyen lise öğrencisinin öz güveni Başkan Ali Kemal Derin’i mutlu etti.

Tavşanlı Belediye Başkanı Ali Kemal Derin’de ajandasını açarak Reyyan Çelik’in önerilerini can kulağıyla dinleyerek not aldı.

Gençlik adına yeni dönemde bazı projeler hazırladıklarını kaydeden Başkan Derin, Reyyan Çelik’i bilgilendirdi.

Belediye Başkan Ali Kemal Derin “Reyyan kızımızı tebrik ediyorum. Arkadaşları adına gözlemlerde bulunup yaşadıkları bazı sıkıntıları not almış ve bize iletmek istemiş. Gençlerin öz güven sahibi olmaları şehrimizin ihtiyaçlarını düşünmeleri ve bu ihtiyaçlara çözüm aramaları bizim için çok önemli. Onların sorunları hepimizin sorunu. Önceliğimiz ülkemizin geleceği olan gençlerdir. Reyyan kızımıza üniversite yaşamında başarılar diliyor ve teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.