Araç Filomuz Genişliyor. Yeni Araçlar İçin Kurban Kesildi

TAVŞANLI BELEDİYESİ BÜNYESİNE ALINAN YENİ ARAÇLAR İÇİN CUMHURİYET MEYDANI’NDA KURBAN KESİLDİ VE DUA EDİLDİ. ALINAN SON 6 ARAÇ İLE BİRLİKTE FİLODAKİ ARAÇ SAYISI 104’E ULAŞIRKEN, BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER, BELEDİYE’YE İHTİYAÇ DAHİLİNDE SÜREKLİ YENİ ARAÇLAR KAZANDIRDIKLARINI SÖYLEDİ.

Tavşanlı’da teknik hizmet anlamındaki çalışmalarını ara vermeden sürdüren Tavşanlı Belediyesi, bu kapsamda araç filosunu da her geçen gün yeniliyor ve güçlendiriyor.
Filosuna 6 yeni araç daha kazandıran Tavşanlı Belediyesi, bu araçların Cumhuriyet Meydanı’nda tanıtımını gerçekleştirdi. Ayrıca kazasız şekilde çalışma ve hizmetler için kurban kesildi, dua edildi.

ARAÇ SAYIMIZ 104’E ULAŞTI
Burada bir konuşma yapan Belediye Başkanı Mustafa Güler, “Daha kaliteli ve daha hızlı hizmet verebilmek için araç filomuzu sürekli yenileyerek güçlendiriyoruz. Belediyemiz, teknolojik gelişmelere kayıtsız kalmayıp kendini yenileyen ve hizmet kalitesini artıran bir anlayış ile hizmet yürütmektedir. Belediyemize son 5 yılda 22 araç kazandırdık. Aldığımız bu 6 araç ile birlikte araç filomuzdaki sayı kiralıklarla beraber 104’e ulaştı. İhtiyaçlar dahilinde filomuzu genişletmeye ve güçlendirmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Tanıtım törenine Kaymakam Yüksel Kara, AK Parti İlçe Başkanı Nejat Tülek, belde belediye başkanları, kurum ve daire amirleri ile vatandaşlar katıldı.