27 Yaşındaki Gence Akülü Sandalyesini Teslim Ettik

TAVŞANLI’DA ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZIN TOPLUMDA KENDİLERİNİ DEĞERLİ HİSSETMELERİ İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ. BUGÜN BİR GENCİMİZE DAHA AKÜLÜ ARAÇ HEDİYE EDEREK YAŞAMINDA KOLAYLIK SAĞLADIK. 27 YAŞINDAKİ ARİF ÇELİK BUNDAN SONRA İŞİNE DAHA RAHAT GİDİP GELEBİLECEK.

Tavşanlı’da yüzlerce engelli vatandaşımızın hayat kalitesini arttırmak, toplum içerisinde kendilerini önemli bireyler olarak hissetmeleri için çalışan Tavşanlı Belediyesi bugün doğuştan engelli 27 yaşındaki Arif Çelik isimli gencimizi hediye ettiği akülü araç ile mutlu etti.

Özel sektörde çalışarak ihtiyaçlarını karşıladığını ve sosyal yaşamın her alanında bulunmak istediğini söyleyen Arif Çelik’e hediyesini Belediye Başkan Yardımcısı Ali Özden takdim etti. Belediye Başkanı Mustafa Güler ile Başkan Yardımcısı Ali Özden’e teşekkür eden Arif Çelik “Doğuştan engelliyim ve Yeni Mahallede ikamet ediyorum. Tavşanlı’da uzun süredir özel bir firmada çalışmaktayım. Sosyal yaşamın her alanında yer almaya çalışıyorum. İşe gidip gelirken zorluk çekiyordum ve Belediyemizden dolmuşların evimin yakınından geçmesini talep ettim. Başkanımız Mustafa Güler ise bunun yerine akülü araç hediye ederek istediğim yere istediğim zaman gidebileceğimi söyledi. Bu beni ve ailemi çok mutlu etti. Sağ olsunlar akülü aracı alarak bugün bana teslim ettiler. Başkan yardımız Ali Özden nezdinde başkanımız Mustafa Güler beye teşekkür ediyorum. Çok mutluyum. Allah tüm işlerinde kolaylıklar versin” ifadelerini kullandı

Tavşanlılı gence aracını teslim eden Başkan Yardımcısı Ali Özden’de Ailelerin fedakarlıkları, gösterdikleri bitmeyen sevgi ve şefkatleri karşısında onların hayatlarını bir nebze olsun kolaylaştırmanın temel görevleri olduğunu söyleyerek hayırlı olsun dileklerini iletti.