11 Vatandaşımıza Akülü Araçları Hediye Edildi

TAVŞANLI BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜNDE 11 VATANDAŞIMIZA AKÜLÜ ARAÇ HEDİYE ETTİ. MÜRACAATINI YAPIP BU SEVİNÇLİ HABERİ BEKLEYEN VATANDAŞLARIMIZLA AİLELERİNİN MUTLULUĞU GÖRÜLMEYE DEĞERDİ.

Akülü araç başvurusu olumlu karşılanan 11 engelli vatandaşımıza araçları teslim edildi. Belediye Başkanı Mustafa Güler ve Başkan Yardımcısı Naci Erarslan tarafından Meclis salonunda ağırlanan aileler belediye yönetimine teşekkür etti. Ailelere seslenen Başkan Güler “Tavşanlı Belediyesi olarak bugüne kadar 140 akülü aracı engelli kardeşlerimize hediye ettik. Sizlerin verdiği emek ve mücadele çok anlamlı. Engelli kardeşlerimizin 4 duvara mahkum kalmaması, sosyal yaşamını daha iyi şartlarda yaşaması için bizimkisi küçük bir hediye. Burası kamusal bir kurum ve bizler geçiciyiz. Sizlerden sadece Tavşanlı için yaptığımız belediye çalışmaları için dua bekliyoruz” diye konuştu

Başkan Mustafa Güler ve yardımcısı Naci Erarslan daha sonra iki aileyi evinde ziyaret ederek akülü araç bekleyen gençlere sürpriz yaptı. Büşra Türkiçin ve Hasan Ali Bahadır’ın yaşadığı sevinç görülmeye değerdi.