Yeniden Refah Partisi’nde bayramlaşma programı…

Yeniden Refah Partisi Tavşanlı İlçe Teşkilatı, bayramlaşma programını Ramazan Bayramı’nın ilk günü parti binasında gerçekleştirdi.
Tavşanlı Belediye Başkanı Ali Kemal Derin bayram ziyaretleri programı kapsamında Yeniden Refah Partisi İlçe Teşkilatı’na da giderek bayramlaşma törenine katıldı ve partililer ile tek tek bayramlaştı.
– TAVŞANLI’DA YENİ BİR SAYFA AÇILIYOR”
Başkan Derin burada yaptığı konuşmada Pazartesi itibariyle Tavşanlı’da yeni bir sayfanın açılacağını ifade ederek, “İlçemiz yeni bir dönemin başlangıcına şahitlik ediyor. Mahalli idareler seçimlerinde halkımızın teveccühüyle Tavşanlı Belediye Başkanı olarak göreve başlamış bulunuyorum. Bu yeni başlangıçla birlikte, heyecanımız ve azmimiz kat kat artmış bulunmaktadır” dedi.
– KONUŞMA DÖNEMİ BİTTİ, İCRAAT DÖNEMİ BAŞLIYOR”
Artık konuşma döneminin sona erdiğini ve icraat döneminin başlayacağını vurgulayan Belediye Başkanı Ali Kemal Derin, “Büyük bir kararlılık ve samimiyetle sözlerimizi eyleme dökmek için sabırsızlanıyoruz. Halkımızın güvenine layık olabilmek adına, gece gündüz demeden var gücümüzle çalışacağız. Belediyemiz, hizmetin en iyisini sunmak için burada. Altyapıdan sosyal projelere, kültürel etkinliklerden çevre düzenlemelerine kadar her alanda ilerleme sağlayacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.
– BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE YOLA ÇIKIYORUZ”
Her türlü zorluğun birlik ve beraberlik içerisinde aşılacağını ve buna olan inancının çok güçlü olduğunu belirten Başkan Derin, Hep birlikte el ele, daha güzel bir Tavşanlı için yola çıkıyoruz. İnancım tam, başaracağız. Tüm halkımıza en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.