Ocak ve Haziran Aylarında Minik Sporcular Tavşanlı’nın Konuğu Olacak

2019 YILINDA TAVŞANLI BELEDİYESİ VE ERDEM GENÇLİK KULÜBÜ İŞ BİRLİĞİNDE DÜZENLENECEK 3 AYRI ORGANİZASYONDA YAKLAŞIK 450 GENÇ SPORCU TAVŞANLI’NIN MİSAFİRİ OLACAK. ŞÖHRETLER KARMASINDA İSE TÜRKİYE’NİN ÇOK YAKINDAN TANIDIĞI İSİMLER ADA STADI’NDA SPOR SEVERLERİN KARŞISINA ÇIKACAK

Tavşanlı’da futbol alanında çeşitli organizasyonlarla dikkat çeken Erdem Gençlik Spor Kulübünün yöneticileri Güney Erdem ile Bülent Geren Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler’i makamında ziyaret etti.
2019 yılında 3 ayrı organizasyonla 10-11 yaş aralığındaki minik sporcular ile Türkiye’nin tanınmış sporcularından oluşan Şöhretler Karması için proje hazırladıklarını kaydeden kulüp yöneticileri Belediye Başkanı Mustafa Güler’den destek istedi.
Özellikle genç sporcuların gelişimi ve kültür amaçlı organizasyonlara her zaman sıcak baktıklarını ifade eden Başkan Mustafa Güler, iki organizasyonda yaklaşık 450 öğrenciyi Tavşanlı’da ağırlamaktan mutluluk duyacaklarını kaydetti.
İlk turnuva Tavşanlının tanınmış esnaflarından Cemil Kalfa’nın ismini taşıyacak ve Eskişehir, Trabzon, Bilecik ile Kütahya’dan 8 takımın katılımıyla 23-24 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilecek. İkinci program ise Nihat Özdemir Minikler Futbol Festivali olacak. 25-28 Haziran tarihlerinde düzenlenecek turnuvaya yurt içiyle birlikte Bosna, KKTC, İsveç, Almanya ve Irak’tan futbol takımları katılacak. Yaklaşık 300 sporcu Göbel Termal Tesislerinde konaklayacak. Son olarak yaz aylarında Hakan Ünsal, Ergün Penbe, Oğuz Çetin, Abdi Aktaş ve Emrah Dağ gibi Türkiye ve Tavşanlı’nın çok yakından tanıdığı isimlerle Şöhretler Karması Futbol Şöleni düzenlenecek.