Karate’de Uluslararası Başarı

MAKEDONYA’NIN ÜSKÜP ŞEHRİNDE 11.’Sİ DÜZENLENEN AVRUPA SHOTOKAN STİLİ KARATE TURNUVASI’NA KATILAN TAVŞANLILI SPORCULAR MADALYALARLA DÖNDÜ.
KARATE ANTRENÖRÜ MUSTAFA OĞULCAN ALIMCI, BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER’E GÖSTERMİŞ OLDUĞU İLGİ VE ALAKANIN YANINDA DESTEK OLDUĞU İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ.

Tavşanlı Karate Okulu öğrencileri 2 yıldır Türkiye’de Tavşanlı’nın adını başarılarla duyuruyor. Öğrenciler son olarak Makedonya’nın Üsküp şehrinde 11.’si düzenlenen Avrupa Shotokan Stili Karate Turnuvası’nda 5 birincilik, 4 ikincilik ve 5 üçüncülük kazandı.
Belediye Başkanı Mustafa Güler gençleri tebrik ederek, “İlçemizde kişisel spor branşlarının gelişim göstermesini istiyoruz. Burada antrenörlerimize büyük görevler düşüyor. Biz belediye olarak gençlerimizin gelişimine katkı sunacak projelere destek oluyoruz. Şampiyon gençlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Karate antrenörü Mustafa Oğulcan Alımcı ise Belediye Başkanı Mustafa Güler’e desteklerinden ötürü teşekkür ederek, “Tavşanlı Karate Okulu Spor Kulübü olarak 14 madalya alarak ilçemizi, ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmenin gururunu yaşıyoruz” diye konuştu.
Derece alan sporcuların isimleri ise şu şekilde;
“İremsu Bilgi, Zeliha Duymuş, İrem Esen, Beyza Gün, Sıla Yel, Hüsnü Demirhan Karaçoban ve Şükrü Mert Sarı.