TKİ Genel Müdürü Ömer Bayrak’tan Belediyemize Ziyaret

HAZİRAN AYINDA GÖREVE BAŞLAYAN TKİ GENEL MÜDÜRÜ ÖMER BAYRAK BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUSTAFA GÜLER’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ. İKİLİ KURUMLAR ARASINDA SÜRDÜRÜLEN PROJELER HUSUSUNDA GÖRÜŞ ALIŞ VERİŞİNDE BULUNDU

TKİ Genel Müdürü Ömer Bayrak Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler’i makamında ziyaret etti. 5 Haziran’da görevine başlayan ve bir dönem Çayırhan Belediye Başkanlığı da yapan Ömer Bayrak, sabah saatlerinde Tunçbilek’e giderek GLİ’ye bağlı birimleri gezdi. Burada işçilerle sohbet eden Genel Müdür Ömer Bayrak açık ocak madenlerinde kullanılan dev iş makineleri wabco komyon kullanarak hafriyat çalışmalarına katıldı.

Öğleden sonra mesaisini ziyaretlere ayıran Ömer Bayrak, Tavşanlı Belediyesine gelerek Başkan Mustafa Güler ile sohbet etti. Ziyarete GLİ yönetim kadrosu, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Özden ile İmar ve Şehircilik Müdürü Mehmet Ali Akar’da katıldı.

Belediye Başkanı Mustafa Güler, kömür madenlerinin ve dolayısıyla  GLİ’nin Tavşanlı için önemini hatırlatarak her konuda kurumun arkasında olduklarını kaydetti. Başkan Güler “Genel Müdürümüz Ömer Bayrak  beye nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. Yakın zamanda başladığı görevinin hayırlar getirmesini, başarılarını arttırmasını temenni ediyorum. Kömür bizim can damarımızdır. Bir emekli şehri olan Tavşanlı’da bir çok aile ekmeğini Tunçbilek’te kazandı. Tavşanlı Belediyesi olarak GLİ İşletmemizin her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz” dedi

Daha sonra TKİ Genel Müdürü Ömer Bayrak ile Belediye Başkanı Mustafa Güler iki kurum arasında sürdürülen projeler hususunda görüş alış verişinde bulundu. Genel Müdür Ömer Bayrak Linyit kömürü açısından Tavşanlı havzasının çok değerli olduğunu ifade ederek sık sık Tavşanlı’yı ziyaret edeceğini belirtti.

Ömer Bayrak’ın Tavşanlı temasları AK Parti İlçe Başkanlığı ziyaretiyle sona erdi. Bayrak geçtiğimiz hafta göreve başlayan Nejat Tülek ve ekibine başarılar diledi.