Protokol İftarda Buluştu

TAVŞANLI BELEDİYESİ TARAFINDAN; İLÇE PROTOKOLÜ, SİYASİLER, SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI VE MUHTARLARA YÖNELİK İFTAR PROGRAMI DÜZENLENDİ. GENİŞ KATILIMIN OLDUĞU İFTAR BİMPAŞ DÜĞÜN SALONU’NDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Tavşanlı Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen, protokol iftarı bu sene de geniş katılımla gerçekleşti. 
İftar programına Kaymakam Yüksel Kara, Belediye Başkanı Mustafa Güler, Emniyet Müdürü Turgay Temel, daire ve kurum amirleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Belediye ve İl Genel Meclisi üyeleri ile muhtarlar katıldı.

BAŞKAN GÜLER’DEN “BİRLİK VE BERABERLİK” VURGUSU
Programda bir konuşma yapan Belediye Başkanı Mustafa Güler, “Bu Ramazan ayında belediyemizin düzenlemiş olduğu iftar programındayız. Bugün burada Tavşanlı’yı hem idari hem sosyal hem de ekonomik manada temsil eden grupların temsilcileri var. Bu iftarlar, davetin adı ne olursa olsun birlik ve beraberlik adına ortak katılımdır. Özellikle ailelerinizle birlikte katıldığınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Baktığımız zaman mübarek Ramazanın içerisinde olduğumuz her halinde belli. Bereketli ve yağmurlu bir hava var. Ben bu vesileyle Rabbime hamd ediyorum. Öte yandan 24 Haziran tüm ülkemize hayırlar getirsin. Mevzu birlikteliğimiz ve beraberliğimiz ülkemizin selameti ve milli olma düşüncesi. Yaklaşan Kadir Gecenizi ve Kurban Bayramınızı da tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.