Milletvekili Kavuncu’dan Teşekkür Ziyareti

MİLLETVEKİLİ VURAL KAVUNCU GÖREVİ SÜRESİNCE UYUMLU ÇALIŞMALARI DOLAYISIYLA BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ. BAŞKAN GÜLER İSE, TAVŞANLI VE BÖLGENİN, KAVUNCU DÖNEMİNDE ÖNEMLİ KAZANIMLAR ELDE ETTİĞİNİ SÖYLEYEREK, KAVUNCU’NUN MİLLETVEKİLLİĞİ GÖREVİNDE HİZMET BAYRAĞINI İLERİ NOKTAYA TAŞIDIĞINI VURGULADI.

AK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler’i makamında ziyaret etti.
Milletvekili Kavuncu, görev süresince uyumlu çalışmalarının yanında birlik ve beraberlik anlayışı dolayısıyla Başkan Güler’e teşekkür etti.
Belediye Başkanı Mustafa Güler de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kavuncu’ya bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

– BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER:
– “MİLLETVEKİLİMİZ SAYIN VURAL KAVUNCU’YA BU GÜZEL ŞEHRİMİZE KAZANDIRDIĞI YATIRIM VE HİZMETLERDEN DOLAYI HALKIM ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM.
Başkan Güler, “Milletvekilimiz Vural Kavuncu döneminde ilçemiz, başta sağlık yatırımları olmak üzere çok sayıda yatırım aldı. Bu güzel şehrimize ve bölgemize yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının ve hizmetlerinin bundan sonra da en iyi şekilde sürdüreceğine inancımı belirtmek istiyorum” dedi.

– “SAYIN VURAL KAVUNCU, MİLLETVEKİLLİĞİ GÖREVİNDE HİZMET BAYRAĞINI İLERİ NOKTAYA TAŞIMIŞTIR”
Tavşanlı ortak paydasında gerek devlet gerekse Belediye yatırımları kapsamında Milletvekili Kavuncu ile çok verimli mesai yürüttüklerini dile getiren Başkan Güler, “Daha modern ve refah seviyesi yüksek bir Tavşanlı için el birliği içinde çalıştık. Hizmet ve yatırımların ilçemize daha hızlı ulaşmasında daima desteğini hissettiğimiz Sayın Vural Kavuncu, hizmet bayrağını ileri bir noktaya taşımıştır” şeklinde konuştu.