Gençlik Yatırımlarının Protokolü İmzalandı

– TAVŞANLI BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER’İN, GENÇLİK VE SPOR BAKANI MEHMET KASAPOĞLU’NDAN 13 MART’TAKİ TAVŞANLI ZİYARETİNDE TALEP ETTİĞİ YATIRIMLAR HAYAT BULUYOR. BAŞKAN GÜLER TARAFINDAN HAZIRLANAN PROJELERİN PROTOKOLÜ BUGÜN BAKANLIKTA İMZALANDI.
– BAŞKAN MUSTAFA GÜLER: “KARAKOVA’YA YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU, GÖBEL’DE GENÇLİK KAMPI MERKEZİ, 4 ADET HALI SAHA VE 15 ADET MAHALLE BASKET OYU ALANI GİBİ PROJELER İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN…”
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kütahya ve ilçelerine yapılacak olan yatırımları açıkladı. Bakanlığın merkez binasında gerçekleştirilen törende Belediye Başkanı Mustafa Güler Tavşanlı’ya yapılacak yatırımların protokolünü imzaladı.
Kütahya il merkezi ve diğer ilçelerdeki yatırımların da açıklandığı törene; Kütahya Valisi Ali Çelik, milletvekilleri Ahmet Tan, Ceyda Çetin Erenler, İshak Gazel, Ahmet Erbaş, AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, AK Parti İlçe Başkanı Bilal Kıyak, Kuruçay Belde Belediye Başkanı Erhan Demiray, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Müjgan Alp, Gençlik Kolları Başkanı Cihat Şayin ile diğer ilçe, belde belediye başkanları ve Cumhur İttifakı’na mensup partililer katıldı.
– BAŞKAN GÜLER TALEP İÇEREN DOSYALARI BAKAN KASAPOĞLU’NA MART AYINDA SUNMUŞTU.
Belediye Başkanı Mustafa Güler, Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun 13 Mart Cumartesi günü Tavşanlı ziyaretinde detaylı bir sunum yapmış ve talep ettikleri projeleri dosya halinde kendisine aktarmıştı. Başkan Güler daha sonra projelerin onaylandığı müjdesini kamuoyuyla paylaşmıştı. Bugün Ankara’da il protokolünün de katılımıyla aralarında Tavşanlı’daki yatırımların da bulunduğu imza töreni gerçekleştirildi.
Buna göre Tavşanlı’ya; yarı olimpik yüzme havuzu, Gençlik Kampı Merkezi, 4 adet halı saha ve 15 adet de mahalle basket oyu alanı gibi projeler hayata geçiyor.
Belediye Başkanı Mustafa Güler Ankara dönüşünde detaylı olarak kamuoyunu bilgilendirecek.
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu imza töreninde yaptığı konuşmada, “Çalışmalarımızı bugün çok önemli aşamaya getirdik. Gençlik ve spor yatırımlarında Kütahya’yı farklı bir boyuta taşıyoruz. Hayırlı olsun” dedi.