Emektar Öğretmenler İçin Şükran Günü Düzenlendi

İMAM HATİP LİSESİ’NİN EMEKTAR ÖĞRETMENLERİNE ŞÜKRAN BELGESİYLE TEŞEKKÜR EDİLDİ. HAYATINI KAYBETMİŞ ÖĞRETMENLER İÇİNDE HATİM DUASI YAPILDI.

İmam Hatip Erkek Lisesi 24 Kasım öğretmenler gününün kutlandığı bu haftada emektar eğitimcilerini unutmadı. Okulun pansiyonunda gerçekleştirilen programa İmam Hatip Lisesi mezunu Belediye Başkanı Mustafa Güler’de katıldı. Öğrencilerle beraber öğle yemeği yiyen Başkan Mustafa Güler, eski öğretmenlerinin elini öperek hasret giderdi.
Okul müdürü Mustafa Sarıaltın’ın selamlama konuşmasıyla başlayan programda 1975 yılında eğitim vermeye başlayan okulda öğretmenlik yapan ve hayatını kaybetmiş 14 eğitimci için hatim duası yapıldı. Program Başkan Mustafa Güler, Milli Eğitim Müdürü Salim Karaboğa ve İlçe Müftüsü Hüseyin Aksoy tarafından emekli öğretmenlere sunulan şükran belgesi ve hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.
Başkan Mustafa Güler “Bugün eski okulumda çok anlamlı bir törene katıldık. Lise çağımızdaki anılarımıza giderek öğretmenlerimizi andık. Onların bizim üzerimizde çok emekleri var. Allah uzun ve sağlıklı ömür versin. Hepsine bize aşıladıkları değerler için teşekkür ediyor tekrar ellerinden öpüyorum “dedi