DPÜ’den Başkanımıza Ziyaret

– BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER İLE BİR ARAYA GELEN DPÜ REKTÖRÜ PROF. DR. KAZIM UYSAL VE BERABERİNDEKİ HEYET, PANDEMİ SONRASINDA ORTAK YÜRÜTELECEK PROJELER HAKKINDA İSTİŞARELERDE BULUNDU.
Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörü Prof. Dr. Kazım Uysal, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Atilla Batur, Sürekli Eğitim Merkezi (DPÜSEM) Müdürü Öğ. Gör. Bülent Gül ve Müdür Yardımcısı Öğ. Gör. İlker Vural Belediye Başkanı Mustafa Güler’i makamında ziyaret etti.
Belediye Başkanı Mustafa Güler Rektör Kazım Uysal ile birlikte; DPÜ’nün Tavşanlı yerleşkesindeki eğitim durumu, açılması planlanan bölümler ve Belediye – Üniversite işbirliği konularında sürekli iletişim halinde olduklarını söyleyerek, “Tavşanlı Belediyesi olarak Dumlupınar Üniversitesi ile tam bir işbirliği halindeyiz. Rektörümüz Prof. Dr. Kazım Uysal ile son olarak pandemi sürecinin sonunda iki kurum olarak yürütebileceğimiz projelere ilişkin istişarelerde bulunduk” diye konuştu.
Rektör Prof. Dr. Kazım Uysal da Başkan Güler’e misafirperverliği dolayısıyla teşekkürlerini sunarak, kendi yayını olan ‘Ekosistemlerin Dilinden Yaratılış’ adlı kitabını hediye etti.