Camiler ve Din Görevlileri Haftası Kutlanıyor

DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN BU SENE “CAMİLER VE HAYAT” TEMASIYLA KUTLANAN CAMİLER VE DİN GÖREVLİLERİ HAFTASI BAŞLADI. TAVŞANLI MÜFTÜSÜ HÜSEYİN AKSOY İLE BERABERİNDEKİ HEYET BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER’İ ZİYARET ETTİ.

Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle Tavşanlı Müftüsü Hüseyin Aksoy ve beraberindeki din görevlileri Belediye Başkanı Mustafa Güler’e makamında bir ziyaret gerçekleştirdi.

Her yıl 1-7 Ekim tarihleri arasında kutlanan Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle Tavşanlı İlçe Müftüsü Hüseyin Aksoy ve berarberindeki heyet Belediye Başkanı Mustafa Güler’i makamında ziyaret ederek bu yıl “Cami ve Hayat” temasının ön plana çıkarıldığı hafta boyunca yapılacak etkinlikler ile ilgili bilgi verdi.

Ziyarette tüm  din görevlilerinin Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nı tebrik eden Belediye Başkanı Mustafa Güler ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Belediye Başkanı Mustafa Güler, “Cami ve Hayat temasının işlendiği bu haftanın ülkemiz, milletimiz ve tüm din görevlilerimiz için hayırlı, başarılı hizmetlere vesile olmasını dilerim. Ülkemizin her köşesinde fedakârca hizmet veren din görevlilerimize vazifelerinde muvaffakiyetler dilerim” ifadelerini kullandı.

Tavşanlı Müftüsü Hüseyin Aksoy ise Belediye Başkanı Mustafa Güler’e kurumlar arası işbirliğine verdiği önem nedeniyle teşekkürlerini sunarak, günün anısına çiçek ve hediye taktim etti.