Başkanımızın Ankara Temasları

BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER, ANKARA’DA TKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VE TBMM’DE ZİYARET VE TOPLANTILAR GERÇEKLEŞTİRDİ. BAŞKAN GÜLER; AK PARTİ İLÇE BAŞKANI BİLAL KIYAK İLE KURUÇAY BELEDİYE BAŞKANI ERHAN DEMİRAY’IN DA KATILDIĞI ZİYARETLER İÇİN “NETİCELERİ AÇISINDAN İLÇEMİZ VE İDAREMİZ ADINA HAYIRLI OLDU” DEDİ.

Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, AK Parti İlçe Başkanı Bilal Kıyak ve Kuruçay Belde Belediye Başkanı Erhan Demiray ile birlikte Ankara’ya giderek bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.

– BAŞKAN GÜLER, GÖREVİNE YENİ ATANAN TKİ GENEL MÜDÜRÜ HASAN HÜSEYİN ERDOĞAN İLE BİR ARAYA GELDİ
İlk olarak TKİ Genel Müdürlüğü’ne yeni atanan Hasan Hüseyin Erdoğan’ı ziyaret eden Başkan Güler ve beraberindeki heyet Erdoğan’a hayırlı olsun dileklerini iletti. Tavşanlılı heyet ile Genel Müdür Hasan Hüseyin Erdoğan Tunçbilek kömür havzasında yapılacak yatırımlar ve personel yapısı ile ilgili görüşmeler yaptı.
Ayrıca TKİ Genel Müdürlüğü’nde genel müdür yardımcısı olarak görev yapan hemşehrimiz Mehmet Uygun ile de bir araya gelen Başkan Güler, “Hemşehrimiz Mehmet Uygun’un, yeni atanan Genel Müdürümüz Hasan Hüseyin Erdoğan ile başarılı bir dönem geçirmesini diliyoruz. Kendisine özellikle Tunçbilek kömür havzası yatırımlarında başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

– AK PARTİ GENEL MERKEZ YEREL YÖNETİMLER BAŞKAN YARDIMCISI SELİM YAĞCI ZİYARETİ…
Belediye Başkanı Mustafa Güler, AK Parti İlçe Başkanı Bilal Kıyak ve Kuruçay Belde Belediye Başkanı Erhan Demiray’ın Ankara’daki 3. durağı ise AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Bilecik Milletvekili Selim Yağcı ziyareti oldu. Milletvekili Yağcı ile Tavşanlı’nın son güncel olaylarını ve durumunu değerlendirdiklerini ifade ederek, “Görüşmelerimizin neticesi açısından idaremiz adına hayırlı bir toplantı oldu. İlçem ve idaremiz adına mutluluk duydum” ifadelerini kullandı.

– MİLLETVEKİLLERİ AHMET TAN VE CEYDA ÇETİN ERENLER İLE TOPLANTI
Başkan Güler ve beraberindeki heyet ziyaret turlarına Kütahya Milletvekilleri Ahmet Tan ve Ceyda Çetin Erenler ile devam etti. Başkan Güler bu ziyaret ile ilgili olarak da “Ankara ziyaretimizin son ayağında Milletvekillerimiz Ahmet Tan ve Ceyda Çetin Erenler ile Kütahya geneli, Tavşanlı özelinde takip ettiğimiz ve talep ettiğimiz projeler ile son güncel olayları değerlendirdik. Neticesi açısından ilçemiz ve idaremiz adına hayırlı bir toplantı gerçekleştirdik” dedi.