Başkan Güler Ziyaretçilerini Ağırladı

– TAVŞANLI CUMHURİYET BAŞSAVCISI FATİH KOCAMAN, ESKİŞEHİR METEOROLOJİ 3. BÖLGE MÜDÜRÜ SERKAN TEPE, KÜTAHYA METEOROLOJİ İL MÜDÜRÜ ÇETİN ÜLKÜ, ŞEKERBANK KÜTAHYA ŞUBE MÜDÜRÜ BİLGE KAĞAN BARBAROS VE YÖNETİCİ TALİP KAYIK BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, gün içerisinde kamu-kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile bir araya gelerek kurumlar arası işbirliği konularında istişarelerde bulunuyor.
Başkan Güler’in bugünkü ziyaretçileri, Tavşanlı Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Kocaman, Eskişehir Meteoroloji 3. Bölge Müdürü Serkan Tepe, Kütahya Meteoroloji İl Müdürü Çetin Ülkü, Şekerbank Kütahya Şube Müdürü Bilge Kağan Barbaros ve Müdür Yardımcısı Talip Kayık oldu.
Meteoroloji Bölge Müdürü Serkan Tepe’den meteorolojik tahmin ve mobil uygulamalar konusunda bilgiler alan Başkan Güler, görevine yeni başlayan İl Müdürü Çetin Ülkü’ye görevinde başarılar diledi.
Tavşanlı Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Kocaman ile Şekerbank Yöneticileri Bilge Kağan Barbaros ve Talip Kayık ile de kurum faaliyetleri hakkında istişarelerde bulunan Başkan Güler ziyaretçilerine teşekkür etti.