AK Parti Genişletilmiş Danışma Kurulu Toplantısı Yapıldı

– TOPLANTIYA KATILAN BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER, BURADA YAPTIĞI KONUŞMASINDA 2023 SEÇİMLERİNİN ÖNEMİNE VURGU YAPTI. GÜLER AYRICA PARTİLİLERE BELEDİYE YATIRIMLARINA İLİŞKİN BİLGİLENDİRMELERDE BULUNDU.
AK Parti Tavşanlı İlçe Başkanlığı tarafından “Genişletilmiş İlçe Danışma Toplantısı” gerçekleştirildi. Tavşanlı Belediyesi Meteoroloji Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen toplantıya; AK Parti Genel Merkez İl Koordinatörü Necip Filiz, AK Parti İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, AK Parti İlçe Başkanı Bilal Kıyak, Belediye Meclis ve İl Genel Meclisi üyeleri, AK Parti’nin gençlik ve kadın kolları görevlileriyle partililer katıldı.
Toplantıda söz alan Belediye Başkanı Mustafa Güler, 2023 seçimlerinin önemine vurgu yaparak, “Dünyanın ve ülkemizin içinden geçtiği tarihi süreçte kritik öneme sahip 2023 seçimlerinden Cumhur İttifakı’yla birlikte zaferle çıkmak için yoğun ve gayretli bir çalışma sürecinden geçiyoruz. Bu dönemde Belediyecilik anlamında çok önemli işler başardık. Geride kalan 12 yıla baktığımızda Tavşanlı’mızın alt yapı sorunlarını tamamen çözdük” diye konuştu.
Belediye yatırımları hakkında da partilileri bilgilendiren Belediye Başkanı Mustafa Güler; Bedesten, Göbel Butik Otel, Çukurhan, Karakova Yüzme Havuzu, Göbel’de bungalov gençlik kampı yapılaşması, Millet Bahçesi, İftaiye yeni binası, Müze, Zincirli Kaya, yeni mezarlık, 15 adet semt sahası ve 4 adet de sentetik saha projelerine ilişkin gelinen noktayı anlattı.
Yapılan konuşmaların ardından teşkilat içi görüş ve önerilerin dile getirilmesiyle toplantı sona erdi.