AK Parti Bölge Koordinatörü Bilal Uçar’dan Ziyaret

– BİLAL UÇAR: TAVŞANLI’DA OLDUĞU GİBİ ÜLKEMİZİN HER NOKTASINDAKİ AK PARTİLİ BELEDİYELERİMİZ ADETA HİZMET YAĞDIRIYOR.”
AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Kütahya Yerel Yönetimler Bölge Koordinatörü Bilal Uçar, Belediye Başkanı Mustafa Güler’i makamında ziyaret etti.
Ziyarete Belediye Başkan Yardımcıları Naci Erarslan ve İsmail Aka ile birlikte AK Partili Belediye Meclis üyeleri de katıldı.
Belediye Başkanı Mustafa Güler, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Bilal Uçar’a ilçede gerçekleştirilen devlet ve belediye yatırımlarına ilişkin bilgiler verdi.
Merkezi hükümet ile birlikte 2009’dan bu yana ilçede çok önemli yatırımları hayata geçirdiklerini anlatan Başkan Güler, “İlk göreve geldiğimiz andan itibaren aynı heyecan ve enerjiyle çalışmaya devam ediyoruz. Altyapı çalışmalarımızı tamamladık. Üst yapı projelerinde önemli ölçüde yol katettik. Hükümetimizin desteğiyle birlikte büyük projeleri bir bir hayata geçirdik. Gerek devlet gerekse belediye yatırımları ile birlikte ilçemize çok önemli projeler ve hizmetler kazandırıyoruz” dedi.
– BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLER:
– “GENÇLERİMİZE YÖNELİK YENİ YATIRIMLAR HAYATA GEÇİYOR”
Bu dönem yine çok önemli projelerin üzerinde çalıştıklarını söyleyen Belediye Başkanı Mustafa Güler, “Özellikle gençlerimize yönelik yeni yatırımlar yapıyoruz. Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun da desteğiyle gençlik kamp merkezi, yarı olimpik yüzme havuzu, futbol ve basketbol sahaları olmak üzere yeni projelerimiz yolda. Ayrıca Belediyemiz bünyesinde spor kulübü de kurduk. Amacımız, ilçemizdeki gençleri tek çatı altında toplayabilmek. Onlara nitelikli zaman geçirmelerini temin etmektir” diye konuştu.
Öte yandan mahallelere yapılacak yatırımların da ihale sürecine geldiğini vurgulayan Başkan Güler, bu projelerin de şimdiden ilçeye hayırlı olmasını temenni etti.
– AK PARTİ YEREL YÖNETİMLER BAŞKAN YARDIMCISI BİLAL UÇAR:
– İŞ BİLENİN KILIÇ KUŞANANIN SÖZÜ TAVŞANLI’DA VÜCUT BULMUŞ…
AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Kütahya Yerel Yönetimler Bölge Koordinatörü Bilal Uçar ise Başkan Mustafa Güler’e gayretli çalışmaları dolayısıyla teşekkür ederek, “İş bilenin, kılıç kuşananın diye bir söz var. Bunun anlamını Tavşanlı’da görüyoruz. Başkanımız çok önemli işler yapmış, hükümet ve belediye el ele vererek ilçeye yüksek bütçeli yatırımlar kazandırılmış. Ülkemizin uzun yıllardır hasretini çektiği vatandaşa direk hizmet götürme anlayışı AK Parti ile vücut buldu. Tavşanlı’da olduğu gibi ülkemizin her bir noktasında AK Partili belediyelerimizin imzasını görüyoruz. Çalışanlardan, hizmet edenlerden, gayret gösterenlerden Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.
Belediye Başkanı Mustafa Güler, ziyaretlerinden dolayı Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Bilal Uçar’a teşekkür ederek günün anısına hediye takdim etti.