19 Ekim Muhtarlar Günü Kutlandı

 

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN TALİMATIYLA KUTLANMAYA BAŞLANAN 19 EKİM MUHTARLAR GÜNÜ DOLAYISYLA TAVŞANLIDA DA ETKİNLİKLER DÜZENLENDİ. BELEDİYEMİZİ ZİYARET EDEN MUHTARLAR “TAVŞANLI BELEDİYESİ BİZLERİ YALNIZ BIRAKMIYOR. HİZMETLER TOPLUMUN HER KESİMİNDEN TAKDİR TOPLUYOR. HALKIMIZ ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUZ” DEDİ

Tavşanlı’da 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle biz dizi etkinlik düzenledi. Tavşanlılı köy ve mahalle muhtarları saat 10:30’da Cumhuriyet Meydanı’nda toplanarak ilçe Kaymakamı Yüksel Kara, Belediye Başkan Vekili Ali Özden, Emniyet Müdürü Turgay Temel, Jandarma Komutanı Tuğrul Demiryürek ve daire amirleriyle birlikte saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından  Atatürk Anıtı’na çelenk sundu.

Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Çelebi önderliğindeki heyet daha sonra ilçe Kaymakamı Yüksel Kara ile Belediye Başkan Vekili Ali Özden, Başkan Yardımcıları Mehmet Atabay ve Mehmet Ali Akar’ı ziyaret etti.

Belediye Başkan Vekili Ali Özden, muhtarlarla sıkı bir diyalog kurduklarını ifade ederek her görüş ve öneriye titizlikle yaklaştıklarını kaydetti. İlçemizde yürütülen çalışmaları yakından takip eden ve ilgili birimlerin koordinesinde sorumluluk alan Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Atabay ve Mehmet Ali Akar ise köy ve mahalle muhtarlarının gününü kutlayarak kış aylarında da yoğun bir tempoyla çalışacaklarını, 2019 programında yer alan tüm işleri zamanında bitireceklerini kaydetti.

Tavşanlı Köy ve Mahalle Muhtarları Dernek Başkanı Yusuf Çelebi ise Belediye Başkanı Mustafa Güler’e geçmiş olsun dileklerini ileterek hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Yusuf Çelebi “Tüm muhtarlarımız adına belediye başkanımız sayın Mustafa Güler nezdinde tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum. Kendimizi asla yalnız hissetmiyoruz. En ufak olumsuzlukta Belediyemiz tüm imkanlarını seferber ediyor. Başkanımıza acil şifalar diliyor ve 19 Ekim Muhtarlar Günü programına verdiği destek içinde şahsına teşekkür ediyorum” dedi

Muhtarlar günü Tavşanlı Belediyesi tarafından ilçe protokolünün de katıldığı öğle yemeği ile sona erdi.